Einar Nordin gravyrer
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EINAR NORDIN, (2) "Läsebok" samt "De förstockade", gravyrer, signerade Einar Nordin, varav ena numrerad 10/10, bildmått ca 30x24 respektive 19x13 cm
Kuntoraportti
Ej examinerade ur ramar
774404
Päivämäärä:
2020-05-21