John Österlund

John Österlund
John Österlund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN ÖSTERLUND, motiv med stockholms inlopp, gravyr, signerad i plåten samt daterad 1903, ca 23x16 cm

Ej examinerad ur ram

774405

2020-05-21