David Söderholm

David Söderholm
David Söderholm
David Söderholm
David Söderholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID SÖDERHOLM (1883-1961): olja på duk, signerad, daterad -36, 43,5 x 59 cm.

Uppklistrad på pappannå, små nålhål, ojämn klippt kant.

774422

2020-05-28