Vera Nilsson akvarell med täckvitt
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VERA NILSSON (1888-1979): Vårvinter, signerad, akvarell med täckvitt på papper, dagmått ca 43x35 cm.
Revor och mindre skador på pappret, mestadels runt kanterna och hörnen, enstaka fläck.
774454
2020-05-30