Vera Nilsson akvarell med täckvitt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Vårvinter, signerad, akvarell med täckvitt på papper, dagmått ca 43x35 cm.

Revor och mindre skador på pappret, mestadels runt kanterna och hörnen, enstaka fläck.

774454

2020-05-30