Jörgen Öhrn oljemålning

Jörgen Öhrn oljemålning
Jörgen Öhrn oljemålning
Jörgen Öhrn oljemålning
Jörgen Öhrn oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN ÖHRN, figurscen i skärgården, olja på duk, signerad och daterad 87, 66,5 x 39 cm.

Uppfodrad på pannå

774458

2020-05-30