Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULLA och GUSTAV KRAITZ, lampfot, Förslöv, glasert stengods, förborrat hål (ej genomgående), höjd 34 cm
Krackelyt (troligen ursprunglig), smärre fotringsnagg
774459
2020-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här