Ulla & Gustav Kraitz

Ulla & Gustav Kraitz
Ulla & Gustav Kraitz
Ulla & Gustav Kraitz
Ulla & Gustav Kraitz
Ulla & Gustav Kraitz
Ulla & Gustav Kraitz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA och GUSTAV KRAITZ, lampfot, Förslöv, glasert stengods, förborrat hål (ej genomgående), höjd 34 cm

Krackelyt (troligen ursprunglig), smärre fotringsnagg

774459

2020-05-30