Remmare tidigt 1900-tal

Remmare tidigt 1900-tal
Remmare tidigt 1900-tal
Remmare tidigt 1900-tal
Remmare tidigt 1900-tal
Remmare tidigt 1900-tal
Remmare tidigt 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

REMMARE, 6 st, glas, tidigt 1900-tal, grön glasmassa, cuppa med graverad dekor, höjd ca 19,5 cm.

Något slitage.

774462

2020-05-31