Byrå björk
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, björk, geometrisk fanermönster, tre lådor, runda draghandtag i mässing, höjd ca 65, 100x43 cm
Smärre slitage, repa på lådan längst ner, smärre repor och avslag
774468
2020-05-23