Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1970-tal, skivan i lackad alm, höjd ca 74 samt 174x86 cm

Slitage, ett ben drar inte i sin gänga

774479

2020-05-21