Bert-Håge Häverö oljemålning

Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Äldre man med pipa, signerad samt daterad 1970, olja på duk, ca 23x32 cm

774480

2020-05-24