687 - Tekanna flintgods Rörstrand

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, tekanna, flintgods, omkring år 1800, oval form, antikiserande dekor i relief, rakstämplad, höjd ca 16, längd 27 cm

Lagningar

774508

2020-08-22