Skulptur "Skördegrupp" Gustavsberg 1919

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, parian, "Skördegrupp", Gustavsberg, 1919, flicka och pojke med kärve, höjd 30,5 cm.

Något slitage, färgrepor, flickan med ett skadat pekfinger.

774528

2020-05-29