Byrå senbarock
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, med uppsats, senbarock, fanerad med bl.a. valnöt och rot, mässingsbeslag, uppsats med lådor, inläggningar av friser och fält, tre lådor, höjd 80-109, 108x59 cm
Renoverad, senare beslag och lås, slitage, nyckel saknas
774536
2020-05-25