Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, med uppsats, senbarock, fanerad med bl.a. valnöt och rot, mässingsbeslag, uppsats med lådor, inläggningar av friser och fält, tre lådor, höjd 80-109, 108x59 cm

Renoverad, senare beslag och lås, slitage, nyckel saknas

774536

2020-05-25