689 - Såssnipa flintgods 1700-tal
Vollendet
2020-08-22
774543
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SÅSSNIPA, flintgods, troligen England, 1700-talets slut, rokoko, höjd ca 11, längd 16 cm
nagg