689 - Såssnipa flintgods 1700-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÅSSNIPA, flintgods, troligen England, 1700-talets slut, rokoko, höjd ca 11, längd 16 cm

nagg

774543

2020-08-22