Sideboard Ib Kofod-Larsen

Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen
Sideboard Ib Kofod-Larsen

Klubbat för:

7 400 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

IB KOFOD-LARSEN, sideboard, 1960-tal, Seffle Möbelfabrik, valnötsfaner, ben i metall, 3 dörrpar, höjd 76,5, 240x45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, senare ben, dörrar med viss skevhet

774549

2020-05-20