452 - Meissen kannor

452 - Meissen kannor
452 - Meissen kannor
452 - Meissen kannor
452 - Meissen kannor
452 - Meissen kannor
452 - Meissen kannor
452 - Meissen kannor
452 - Meissen kannor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, kannor, 4 st., porslin, Tyskland, 17/1800-tal, varierande dekor, höjd ca 15-17 cm

Skador, lagningar

774552

2020-08-21