453 - Tekannor och moccakanna Empire

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNOR, MOCCAKANNA, 3 dlr., porslin, 1800-talets första hälft, empire, varierande dekor, höjd ca 14 cm

Lagningar

774554

2020-08-21