Form tratt koppar

Form tratt koppar
Form tratt koppar
Form tratt koppar
Form tratt koppar
Form tratt koppar
Form tratt koppar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORM, TRATT, 1700/1800-tal, koppar, längd 23 resp 20 cm

Skador

774556

2020-05-25