454 - Kannor porslin

454 - Kannor porslin
454 - Kannor porslin
454 - Kannor porslin
454 - Kannor porslin
454 - Kannor porslin
454 - Kannor porslin
454 - Kannor porslin
454 - Kannor porslin

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNOR, 3 st., porslin, 17/1800-tal, varierande tillverkare och dekor, höjd ca 15-17 cm

Nagg, spricka

774565

2020-08-21