Akvarell Japan

Akvarell Japan
Akvarell Japan
Akvarell Japan
Akvarell Japan
Akvarell Japan
Akvarell Japan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELL, på papper, Japan, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi med ett sigill, ca 35x45 cm

774571

2020-06-14