Akvarell på siden Kina

Akvarell på siden Kina
Akvarell på siden Kina
Akvarell på siden Kina
Akvarell på siden Kina
Akvarell på siden Kina
Akvarell på siden Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELL, på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av fågel vid vattenlotus, kalligrafi med ett sigill, ca 48x23 cm

774577

2020-06-14