Klubbat för:
700 SEK
1 200 SEK
GOLVLAMPA, mässing, omkring 1900-talets mitt, mässing samt plåt, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 152 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage
774590
2020-05-21