Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

GOLVLAMPA, mässing, omkring 1900-talets mitt, mässing samt plåt, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 152 cm

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage

774590

2020-05-21