Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets slut, möjligen Shelco, England, stomme med mahognyfanér, löstagbara hyllplan, höjd ca 180, 88x30 cm

Bruksslitage, mindre stötmärken kring stomme förekommer

774592

2020-05-21