Leif Johansson oljemålning
Klubbat för:
9 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 125x115 cm
Kuntoraportti
774593
Päivämäärä:
2020-05-20