Leif Johansson oljemålning

Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 125x115 cm

Kuntoraportti

774593

Päivämäärä:

2020-05-20