Skrivbord
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets mitt, senempire / nyrokoko, fanerat med mahogny, 5 lådor, skuren dekor, på hjultrissor, höjd ca 75-85, 110x58 cm, nyckel finns
Ytsskador, märken, listdelar saknas, sprickor
774594
2020-05-25