Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets mitt, senempire / nyrokoko, fanerat med mahogny, 5 lådor, skuren dekor, på hjultrissor, höjd ca 75-85, 110x58 cm, nyckel finns

Ytsskador, märken, listdelar saknas, sprickor

774594

2020-05-25