Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 2 delat, 1800-talets första hälft, England, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 177, 128x65 cm, nyckel finns
Större sprickor, skador
774595
2020-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här