Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TEKANNOR, SOCKERSKÅL, 3 dlr., basalt ware, England, 1800-talets början, en tekanna stämpelmärkt Davenport, höjd ca 10-17 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
774602
2020-08-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner