456 - Basalt ware tekannor

456 - Basalt ware tekannor
456 - Basalt ware tekannor
456 - Basalt ware tekannor
456 - Basalt ware tekannor
456 - Basalt ware tekannor
456 - Basalt ware tekannor

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNOR, 2 st., basalt ware, England, 1800-talets början, oval form, höjd ca 15, längd 25-26 cm

Nagg, ett lock med lagning

774608

2020-08-21