Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
WEDGWOOD, bägare, basalt ware, England, 1800-talets början, höjd ca 10, diameter 10 cm
PROVENIENS: Inköpt på sterbhusauktion efter Wilhelm Kåge (1889-1960)
774614
2020-08-21