458 - Basalt ware

458 - Basalt ware
458 - Basalt ware
458 - Basalt ware
458 - Basalt ware
458 - Basalt ware
458 - Basalt ware
458 - Basalt ware
458 - Basalt ware

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNOR, SOCKERSKÅL, KAFFEKOPPAR MED FAT, 5 dlr., basalt ware, England, 1800-talets början, höjd ca 6-11 cm

smärre skador

774616

2020-08-21