Andreas Wargenbrant skulpturer brons

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulpturer, 2 st, grönpatinerad brons, dalahästar, monogramsignerade, den större daterad 2007, höjd 9,5 och 10, 5 cm.

Fint skick.

774617

2020-05-30