Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulpturer, 2 st, grönpatinerad brons, dalahästar, monogramsignerade, den större daterad 2007, höjd 9,5 och 10, 5 cm.
Fint skick.
774617
2020-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här