Boksskåp

Boksskåp
Boksskåp
Boksskåp
Boksskåp
Boksskåp
Boksskåp
Boksskåp
Boksskåp
Boksskåp
Boksskåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKSSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat med valnöt, invändigt med hyllor, höjd ca 220, 99x44 cm, nyckel finns

Sprickor, lös list och krön, en list saknas

774625

2020-05-20