Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID SÖDERHOLM (1883-1961): Lada i solljus, signerad David Söderholm, olja på duk, 38x76 cm
Tryckskador
774629
2020-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här