460 - Basalt ware

460 - Basalt ware
460 - Basalt ware
460 - Basalt ware
460 - Basalt ware
460 - Basalt ware
460 - Basalt ware
460 - Basalt ware
460 - Basalt ware
460 - Basalt ware
460 - Basalt ware

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNA, TEKANNOR, GRÄDDKANNOR, 5 dlr., basalt ware, England, 1800-tal, höjd ca 9-19 cm

En tekanna med lagningar

774631

2020-08-21