Glasbord

Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GLASBORD, 1970/80-tal, mässing samt skiva i glas, höjd ca 50 samt 150x90 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage

774633

2020-05-21