462 - Figurin porslin 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, rokoko, föreställande pojke med blommor, porslin, polykromt bemålad, troligen Marieberg, 1700-tal, höjd ca 12 cm

Lagningar

774649

2020-08-21