464 - Vaser fajans Holland

464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland
464 - Vaser fajans Holland

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VASER, 1 par, fajans, Holland, 1700-tal, balusterformade, dekor i underglasyrblått, höjd ca 38 cm

Nagg

774656

2020-08-21