Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNK, 2000-tal, flätad rotting med lövträ, kopplade ben, längd 100, bredd 40, höjd 46 cm,
Något slitage samt någon spricka i benställning.
774659
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här