Peter Freudenthal oljemålning
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
PETER FREUDENTHAL (född 1938): "Daedalus", signerad och daterad a tergo P Freudenthal 1990, olja på duk, ca 50x25 cm
Kuntoraportti
774668
Päivämäärä:
2020-05-23