Peter Freudenthal oljemålning

Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "Daedalus", signerad och daterad a tergo P Freudenthal 1990, olja på duk, ca 50x25 cm

Kuntoraportti

774668

Päivämäärä:

2020-05-23