289 - Tallrikar flintgods 1700-tal

Såld för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TALLRIKAR, 26 st., flintgods, 1700-talets slut, rokoko, konturerat brätte, diameter ca

Slitage, fläckar

774671

2020-08-21