Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WEDGWOOD, fat, tallrikar, 13 dlr., flintgods, England, omkring år 1800, brätte med så kallad "Blue Shell Edge", diameter ca 25, längd 49 cm
Nagg, slitage, fläckar
774678
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här