Slagbord 1700-talets andra hälft
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SLAGBORD, 1700-talets andra hälft, furu, med handsmidda spikar och nitar, 2 grindar med två utfällbara skivor, höjd 72, bredd 105, 2 skivor á 68 cm, total längd 175 cm
Slitage, fläckar, renoverat och kompletterat
774681
2020-05-22