Gunnar Cyrén Nobel
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR CYRÉN, "Nobel", bestick, 28 dlr, Gense, formgivningsår 1992, förgyllda, bestående av: 7 bordsgafflar, 7 bordsknivar, 7 bordsskedar, 8 tekskedar, längd ca 12,5-18,5 cm
Bruksslitage/repor
774684
2020-05-21