Gunnar Cyrén Nobel

Gunnar Cyrén Nobel
Gunnar Cyrén Nobel
Gunnar Cyrén Nobel
Gunnar Cyrén Nobel
Gunnar Cyrén Nobel
Gunnar Cyrén Nobel
Gunnar Cyrén Nobel
Gunnar Cyrén Nobel
Gunnar Cyrén Nobel
Gunnar Cyrén Nobel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR CYRÉN, "Nobel", bestick, 28 dlr, Gense, formgivningsår 1992, förgyllda, bestående av: 7 bordsgafflar, 7 bordsknivar, 7 bordsskedar, 8 tekskedar, längd ca 12,5-18,5 cm

Bruksslitage/repor

774684

2020-05-21