Selterglas, Margareta Hennix Reijmyre

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

REIJMYRE GLASBRUK, Margareta Hennix, selterglas, 26 st, svart glasmassa, signerade M.H, samtliga etikettmärkta, höjd ca 9, diameter ca 8,5 cm

Framstår som oanvända, smärre repor kan förekomma

774686

2020-05-27