Selterglas, Margareta Hennix Reijmyre
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, Margareta Hennix, selterglas, 26 st, svart glasmassa, signerade M.H, samtliga etikettmärkta, höjd ca 9, diameter ca 8,5 cm
Framstår som oanvända, smärre repor kan förekomma
774686
2020-05-27