Gudmar Olovson skulptur

Gudmar Olovson skulptur
Gudmar Olovson skulptur
Gudmar Olovson skulptur
Gudmar Olovson skulptur
Gudmar Olovson skulptur
Gudmar Olovson skulptur
Gudmar Olovson skulptur
Gudmar Olovson skulptur
Gudmar Olovson skulptur
Gudmar Olovson skulptur

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUDMAR OLOVSON (1936-2017): "Les deux arbres", i form av ett kyssande par, signerad Gudmar, patinerad gips, totalhöjd ca 32 cm

Smärre slitage

774691

2020-05-21