Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BOCKBORD, 1800-tal, furu, betsad, höjd ca 76, 273x89 cnm
Åldersrelaterad och bruksslitage, pärllim-rester som kan vara lös, slitage på underrede
774732
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här