Bockbord furu 1800-tal

Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal
Bockbord furu 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOCKBORD, 1800-tal, furu, betsad, höjd ca 76, 273x89 cnm

Åldersrelaterad och bruksslitage, pärllim-rester som kan vara lös, slitage på underrede

774732

2020-05-21