Carl Fredrik Reuterswärd skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Non Violence, monogramsignerad CFR, brons, höjd ca 4,5, längd ca 7,5 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

774741

2020-05-21