Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Non Violence, monogramsignerad CFR, brons, höjd ca 4,5, längd ca 7,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
774741
2020-05-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner